Konkurs „Quiz Podróżniczy” już od 6 listopada 2017 roku PDF Drukuj Email
Wpisał Barbara Chojnowska   
Piątek, 03. Listopad 2017 17:10

Towarzystwo Miłośników Miasta i Gminy Barcin wraz z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Barcin oraz Stowarzyszeniem "Otwarte Umysły" zapraszają do udziału w konkursie dla Czytelników barcińskiej książnicy. Wystarczy tylko odpowiedź na kilka prostych pytań, które wraz z Regulaminem zamieszczamy poniżej.

Zapraszamy serdecznie!!!

 

Regulamin konkursu „Quiz Podróżniczy”


1. Organizatorem konkursu jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin w partnerstwie ze Stowarzyszeniem „Otwarte Umysły” i Towarzystwem Miłośników Miasta i Gminy Barcin.
2. Quiz jest opublikowany na stronie internetowej Stowarzyszenia „Otwarte Umysły”, Towarzystwa Miłośników Miasta i Gminy Barcin oraz Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin w ramach projektu „Podróże małe i duże nie tylko w literaturze”. Projekt ten jest dofinansowany ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Partnerstwo dla książki”.
3. Konkurs trwać będzie od 6 listopada 2017 r. do 30 listopada 2017 r.
4. Celem konkursu jest
- promowanie twórczości rodzimych podróżników,
- ugruntowanie wiedzy o tematyce podróżniczej,
- rozbudzenie zainteresowań podróżniczych, turystycznych,
- promocja literatury podróżniczej.
5. Quiz internetowy składa się z 10 pytań tematycznie powiązanych z odbytymi w bibliotece spotkaniami z podróżnikami zorganizowanymi w ramach projektu „Podróże małe i duże nie tylko w literaturze”, a dotyczącymi treści napisanych przez podróżników książek.
6. Konkurs ma charakter otwarty. Uczestnikiem konkursu mogą być osoby biorące udział w projekcie a także wszyscy Czytelnicy Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin.
7. Quiz można rozwiązać w dowolnym dniu trwania Konkursu, a więc od 6 listopada 2017 r. do 30 listopada 2017 r.
8. Udział w konkursie polega na rozwiązaniu „Quizu Podróżniczego” opublikowanego w Internecie na stronie Stowarzyszenia „Otwarte Umysły”, Towarzystwa Miłośników Miasta i Gminy Barcin oraz Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin  - udzieleniu odpowiedzi na pytania w nim zawarte, podpisaniu się imieniem i nazwiskiem, podaniu adresu lub numeru telefonu kontaktowego, wydrukowaniu oraz dostarczeniu do biblioteki publicznej, przy ul. WP 4a do dnia 30 listopada br.
9. Za każdą poprawną odpowiedź przyznaje się 1 punkt. Wygrywa dziesięć osób z najwyższą sumą punktów. W przypadku równej ilości punktów wygrywają odpowiedzi, które wpłynęły wcześniej.
10. Wręczenie nagród odbędzie się6 grudnia 2017 roku podczas spotkania podsumowującego projekt.
11. Osoby nagrodzone zostaną poinformowane o wydarzeniu drogą telefoniczną, listowną lube-mailową.
12. Dane osobowe Uczestnika Konkursu podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. , nr 101, poz. 926 z późn. zm. ) oraz są zbierane i przetwarzane tylko na potrzeby przeprowadzenia Konkursu tj. wyłonienia Zwycięzców, ogłoszenia wyników oraz nagrodzenia Laureatów. Uczestnikom przysługuje prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla potrzeb przeprowadzenia konkursu.
13. Uczestnictwo w Konkursie jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
14. W sprawach związanych z konkursem prosimy o kontakt z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Barcin im. Jakuba Wojciechowskiego, tel: 52 383-21-66 lub e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

PYTANIA KONKURSOWE:

 

 

Zmieniony: Piątek, 03. Listopad 2017 17:40