Quiz Barcin w latach dwudziestych… latach trzydziestych… PDF Drukuj Email
Wpisał Barbara Chojnowska   
Środa, 24. Październik 2018 18:18

Regulamin konkursu „Quiz Barcin w latach dwudziestych… latach trzydziestych…"

1. Organizatorem konkursu jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin w partnerstwie ze Stowarzyszeniem „Otwarte Umysły” i Towarzystwem Miłośników Miasta i Gminy Barcin.

2. Quiz jest opublikowany na stronie internetowej Stowarzyszenia „Otwarte Umysły”, Towarzystwa Miłośników Miasta i Gminy Barcin oraz Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin w ramach projektu „Drogowskaz-Niepodległa”. Projekt ten jest dofinansowany ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

3. Konkurs trwać będzie od 8 października 2018 r. do 31 października 2018 r.

4. Celem konkursu jest:
- przybliżenie dziedzictwa kulturowego regionu,
- popularyzowanie kultury regionalnej,
- rozwijanie zainteresowań regionem, jego historią i kulturą, szczególnie w latach 20-tych i 30-tych XX wieku,
- kształtowanie poczucia własnej tożsamości,
- promocja literatury regionalnej i historycznej,
- integracja społeczności gminy Barcin.

5. Quiz internetowy składa się z 10 pytań dotyczących historii i życia kulturalnego Barcina w latach 20-tych i 30-tych XX wieku.

6. Konkurs ma charakter otwarty. Uczestnikami konkursu mogą być osoby biorące udział w projekcie a także wszyscy Czytelnicy Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin.

7. Quiz można rozwiązać w dowolnym dniu trwania Konkursu, a więc od 8 października 2018 r. do 31 października 2018 r.

8. Udział w konkursie polega na rozwiązaniu „Quizu Barcin w latach dwudziestych… latach trzydziestych…” opublikowanego w Internecie na stronie Stowarzyszenia „Otwarte Umysły”, Towarzystwa Miłośników Miasta i Gminy Barcin oraz Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin - udzieleniu odpowiedzi na pytania w nim zawarte, podpisaniu się imieniem i nazwiskiem, podaniu adresu lub numeru telefonu kontaktowego, wydrukowaniu oraz dostarczeniu do biblioteki publicznej, przy ul. WP 4a do dnia 31 października br.

9. Za każdą poprawną odpowiedź przyznaje się 1 punkt. Wygrywa dziesięć osób z najwyższą sumą punktów. W przypadku równej ilości punktów wygrywają odpowiedzi, które wpłynęły wcześniej.

10. Wręczenie nagród odbędzie się w listopadzie 2018 roku podczas spotkania organizowanego w ramach projektu „Drogowskaz-Niepodległa”.

11. Osoby nagrodzone zostaną poinformowane o wydarzeniu drogą telefoniczną, listowną lub e-mailową.

12. W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informuje, iż administratorem danych Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych przez organizatora w związku z konkursem jest: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin, ul. Wojska Polskiego nr 4a, 88-190 Barcin, telefon służbowy 512-173-676, adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

13. Dane osobowe są zbierane i przetwarzane tylko na potrzeby przeprowadzenia Konkursu „Quiz Barcin w latach dwudziestych… latach trzydziestych…”, tj. wyłonienia Zwycięzców, ogłoszenia wyników oraz nagrodzenia Laureatów.

14. Uczestnictwo w Konkursie jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

15. W sprawach związanych z konkursem prosimy o kontakt z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Barcin im. Jakuba Wojciechowskiego, tel: 52 383-21-66 lub e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Dyrektor BPMiG w Barcinie

Grażyna Szafraniak

 

 


 

Zmieniony: Środa, 24. Październik 2018 18:37